Dobrý deň

Dovoľte nám predstaviť vám našu firmu, ktorá je zameraná na riešenie bytových interiérov. Keďže sme sa v minulosti zameriavali hlavne na predaj a naši klienti často riešili problém s kvalitnou realizáciou nami navrhnutých projektov, rozhodli sme sa spojiť tím designéra a realizátora. Týmto sa vyvarujeme problémom, ktoré vznikajú pri separácii týchto dvoch úkonov. Designér často neuvažuje nad praktickým prevedením svojho návrhu. Napríklad rozdielnosť v riešení hrán pomocou rohových líšt alebo Jolly hrany, poprípade kedy je výhodnejšie použiť lištu a kedy Jolly hranu.Horšie sú prípady, keď designér zabudne alebo skôr neberie do úvahy rôzne drobné stavebné anomálie, ktoré spôsobujú problémy pri realizácii. Z praxe vieme, koľkokrát realizátor musí riešiť problémy, ktoré vznikli práve tým, že designér nemá odborné znalosti súvisiace s realizáciou projektu. Čas nám ukázal, že spolupráca týchto dvoch činností je nevyhnutná pre kvalitné dokončenie celého projektu.

V dnešnej modernej dobe je veľký výber rôznych druhov obkladov, sanity a nábytku a klient sa v nich bez profesionálnej pomoci orientuje len veľmi ťažko. Je dôležité, aby mu niekto ukázal cestu, poprípade ho trošku usmernil a poradil s výberom. Snažíme sa vám pomôcť a poradiť vám pri navrhovaní vašich budúcich bytových priestorov. Sme profesionáli a našou snahou je doviesť vaše predstavy k dokonalosti.

Málokto z ná si pri pohľade na obkladačku alebo umývadlo dokáže predstaviť ako bude vyzerať jeho budúca kúpeľňa. Kvalitná 3D vizualizácia dokáže efektívne pomôcť pri plánovaní vašej vysnenej kúpeľne, ktorá bude pýchou vášho bytu.

Aby sme boli schopní zaručiť kvalitné služby vo všetkých fázach projektu, spojily sme prácu skúsených designérov a kvalitnej realizačnej skupiny. Ak potrebujete grafický návrh, nacenenie materiálu alebo zrealizovanie vášho projektu zavolajte nám alebo napíšte.